Horní Chřibská II

Doba Covidová nepřeje nikomu a u nás s Irčou to platí dvojnásob. Bohužel se kvůli dnešním problémům vidíme dost málo. A proto jsem byl rád, že konečně zase přišla chvíle, kdy jsme spolu někam vyrazili. Volba padla opět na naprosto skvělý penzion v Horní Chřibské. 

Kdo touží po penzionu s nadstandardním ubytováním a nádhernou zahradou, kde snídaně chutná úplně jinak, vyražte tam. 

Irča je odborník na plánování výletů a tras. A proto měla už dávno připraveno několik tras, které bychom mohli projít. Slovo dalo slovo a my se rozhodli, že v sobotu vyrazíme na Jedlovou a zříceninu hradu Tolštejn. 

Kopec je to teda veliký a prudký, ale proto, co se dá na tom kopci zažít, stojí za to na něj vylézt ☺ Prostě jsme si sobotu užili ve všech směrech. 

Večer jsme si s Irčou sedli na zahradě společně s lahvinkou vína. Musím se přiznat, že poprvé jsem se v Irči přítomnosti opil. A to opravdu jako opil! 

Další dva dny jsme toho prošli opravdu dost. Lesy, skály, žebříky, vyhlídky, kapličky, lavičky… Jiný by mohl namítnout, že to není nic zvláštního. Ale když držíte za ruku Irču a ona se na Vás usmívá, je to naprosto fantastické a mně připadalo, že se na mě celý svět směje. 

A vlastně ještě něčím byl tenhle víkend zajímavý. Nemusel jsem řídit. Irča se obětovala a celou dobu řídila ona a já si to jen užíval. A je jedno jestli chcete jet dopředu a jedete dozadu, nebo jestli jedete dopředu, tak jak vlastně chcete 😀

Prostě jsme si myslím oba ten společný víkend užili úplně parádně. Navíc se během toho víkendu staly dvě věci, které jsou pro mě dost zásadní. 

Strašně se těším na další víkendy s Irčou a vlastně nejen na víkendy. Těším se na každý okamžik, kdy můžu být v její blízkosti. 

Asi se ani nedá popsat, jak mám tu Irču z Plzně rád ☺